MARGARETA MANNERVIK
Valmis
2020-11-02
832363
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MARGARETA MANNERVIK, pappersskulptur, signerad samt med monogram, längd ca 45 cm
Smärre slitage