Dockvagn 1900-talets början

Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början
Dockvagn 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKVAGN, 1900-talets början, korg i rotting, ekrade hjul i metall, total höjd ca 77, korgens längd 61 cm

Slitage, skador

832395

2020-10-28