6 Stolar Åry stålmöbler
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, tillverkade av Åry stålmöbler Örsjö Sweden, stapelbara, sits och ryggbricka i teakfanér och stomme i lackerat stål, ettikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm
slitage
832398
2020-11-03