6 Stolar Åry stålmöbler

6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler
6 Stolar Åry stålmöbler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, tillverkade av Åry stålmöbler Örsjö Sweden, stapelbara, sits och ryggbricka i teakfanér och stomme i lackerat stål, ettikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm

slitage

832398

2020-11-03