Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
STEGPALL, ca 1900-talets andra hälft, märkt AWAB, kromad stomme, steg klädda i brun linoleum, höjd ca 59 cm
Bruksrelaterat slitage, repor och märken
832399
2020-11-04