Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STEGPALL, ca 1900-talets andra hälft, märkt AWAB, kromad stomme, steg klädda i brun linoleum, höjd ca 59 cm

Bruksrelaterat slitage, repor och märken

832399

2020-11-04