Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TYRA LUNDGREN (1897-1979), tedosa, porslin, ALP Lidköping, made in Sweden, reliedekor av Medusa samt motstående sida av blomster samt med förgylld dekor, höjd 14 cm.
Något slitage.
832408
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här