Tyra Lundgren tedosa

Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa
Tyra Lundgren tedosa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979), tedosa, porslin, ALP Lidköping, made in Sweden, reliedekor av Medusa samt motstående sida av blomster samt med förgylld dekor, höjd 14 cm.

Något slitage.

832408

2020-11-10