Offecct stolar

Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar
Offecct stolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, gröna, Offecct, 2018, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, fanérskador

832413

2020-11-02