Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, märkt MAE 4426 i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, skärm i mässing, lindat konstskinn, två ljuspunkter, ljusknappar/snören, höjd ca 50, diameter 42 cm

Smärre slitage

832420

2020-10-28