Cigarettetuier och puderdosor

Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor
Cigarettetuier och puderdosor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

CIGARETTETUIER, PUDERDOSOR, 2 + 2, 1920/30-tal, delvis emaljerade, längd 8-17 cm.

Bruksslitage, dekorbortfall.

832422

2020-11-10