Ring 18 k guld med bergkristall

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18K guld, bergkristall, 1945, genombruten dekor, ringstorlek 18,5 mm, vikt 3 g

Bruksslitage, nagg.

832425

2020-11-10