Hugo Zuhr

Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr
Hugo Zuhr

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): "Stranden vik", signerad och daterad 67, olja på duk, ca 54x73 cm

832428

2020-10-28