Skål/cocktailglas CG Hallberg silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL/COCKTAILGLAS, 2 st., silver, CG Hallberg, Stockholm 1935, konande form på rund fot, invändigt förgyllda, diameter 9 cm, vikt ca 100 g

Något bruksslitage.

832434

2020-11-10