Enea Ferrari Old Timer "Toucan"

Enea Ferrari Old Timer
Enea Ferrari Old Timer
Enea Ferrari Old Timer
Enea Ferrari Old Timer
Enea Ferrari Old Timer
Enea Ferrari Old Timer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENEA FERRARI, Old Timer, "Toucan", 1970-tal, plast, justerbar skärm, höjd 20 - 27 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

832442

2020-11-10