Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 18/1900-tal, mahongy, underede av älghorn, på hjulitrissor, höjd ca 78, 50x50 cm

Bruksslitage, fanérskador

832454

2020-11-02