Paul Wunderlich etsning

Paul Wunderlich etsning
Paul Wunderlich etsning
Paul Wunderlich etsning
Paul Wunderlich etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAUL WUNDERLICH (1927-2010): Komposition med figur i profil, etsning, signerad samt numrerad 8/100, bladmått ca 65x49,5 cm

ej examinerad ur ram

832457

2020-10-29