Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, silver / 800, tidigt 1900-tal, rokokostil, dekor i relief med rosor, höjd ca 8, 15x11 cm vikt ca 378 g

Bruksslitage

832464

2020-11-02