Estrid Ericson Firma Svenskt Tenn "Kinesisk hind"

Estrid Ericson Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ESTRID ERICSON, Svenskt Tenn, "Kinesisk hind", 1900-tal, skulptur, tenn, omärkt, mått ca 16x5,5x19 cm

Några ytliga repor, i övrigt gott skick

832470

2020-11-10