Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets senare hälft, med pärlspikad tygklädsel, benställning i metall, höjd ca 76 cm, läng ca 121 cm
Bruksslitage, missfärgningar på tyget
832475
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här