Bord
2020-10-28
832475
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets senare hälft, med pärlspikad tygklädsel, benställning i metall, höjd ca 76 cm, läng ca 121 cm
Bruksslitage, missfärgningar på tyget