Omega herrfickur i 18 k guld

Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld
Omega herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OMEGA, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 6494829, cal 19SB, diameter 52 mm, vikt ca 102 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor

832496

2020-10-30