Fat Rosenthal samt Bavaria

Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria
Fat Rosenthal samt Bavaria

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 2 st, 1900-talets mitt, varav ena från Rosenthal, förgylld dekor, "Pompadour" diameter ca 30 cm, samt ett fat från Bavaria, Hutschenreuther diameter ca 33 cm

832501

2020-11-02