Silverfat

Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, silver, ovalt, C.G. Hallberg, Stockholm 1949, reliefdekor, 30x24,5 cm

Bruksslitage, spridda repor

832504

2020-11-02