Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, brännförgylld, dekor i form av läsande kvinna med hund, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ink glaskupa ca 56 cm

832511

2020-10-28