Rosenthal vas

Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas
Rosenthal vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ROSENTHAL, vas, 1900-talets första hälft, delvis förgylld dekor, höjd ca 29 cm

832522

2020-11-02