Gunnel Sahlin skulpturer

Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer
Gunnel Sahlin skulpturer

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNEL SAHLIN, "Frutteria", skulpturer, 5 st., färgad glasmassa, Kosta Boda, signerade, delvis etikettmärkta, längd ca 12-22 cm

Zustandsbeschreibung

Paprikan med mindre nagg på stjälk

832530

2020-10-28