Bergboms golvlampor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGBOMS, 2 st golvlampa, modell G 131, 1900-talets andra hälft, mässingfärgat metall, etikettmäkrt, höj- och sänkbar, högsta höjd (exl skärmen) ca 134 cm
Skador: Ställvis förlust av mässingfärg, ej funkstionstestad
Ställvis förlust av mässingfärg/ repor, ej funkstionstestade, skruvar saknas, en lampfattning skadad i plasthöljet
832536
2020-11-05