Glas Elis Bergh
Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
GLASSERVIS, Elis Bergh, kosta, 66 dlr, 1900-talets första hälft, fasettslipad dekor, sexkantig fot, bestående av: 13 snaps/likör, 9 selter, 19 starkvin, 2 öl, 10 champagne, 13 rödvin
Mindre nagg kan förekomma
832541
2020-11-02