Glas Elis Bergh

Glas Elis Bergh
Glas Elis Bergh
Glas Elis Bergh
Glas Elis Bergh
Glas Elis Bergh
Glas Elis Bergh

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GLASSERVIS, Elis Bergh, kosta, 66 dlr, 1900-talets första hälft, fasettslipad dekor, sexkantig fot, bestående av: 13 snaps/likör, 9 selter, 19 starkvin, 2 öl, 10 champagne, 13 rödvin

Mindre nagg kan förekomma

832541

2020-11-02