Nivada Antarctic-Sea herrarmbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NIVADA, armbandsur, Antarctic-Sea, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 67009, stållänk (ej original), diameter 36,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, skadad urtavla

832544

2020-10-30