Nivada Antarctic-Sea herrarmbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NIVADA, armbandsur, Antarctic-Sea, stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 67009, stållänk (ej original), diameter 36,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, skadad urtavla
832544
2020-10-30