Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Pilallé", litografi, numrerad 3/110, signerad och daterad G. Norrman 1981, bildmått ca 24x19 cm
Ej examinerad ur ram
832565
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här