Omega damarmbandsur 3 st
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 3 st, gulddoublé, 1900-tal, 2 st manuella, en automatisk (Ladymatic), länkar i gulddoublé (ej original), 15-19 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
832578
2020-10-30