Omega damarmbandsur 3 st

Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st
Omega damarmbandsur 3 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, damarmbandsur, 3 st, gulddoublé, 1900-tal, 2 st manuella, en automatisk (Ladymatic), länkar i gulddoublé (ej original), 15-19 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

832578

2020-10-30