Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BRICKBORD,1900-talets mitt, stomme i alluminium, handtag, skiva med spegelglas, höjd ca 35, 30x32 cm
Spegelns foliering med skador
832584
2020-10-28