Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BRICKBORD,1900-talets mitt, stomme i alluminium, handtag, skiva med spegelglas, höjd ca 35, 30x32 cm

Spegelns foliering med skador

832584

2020-10-28