Kandelaber
2020-10-28
832586
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABER, nysilver, 1900-talets första hälft, höjd ca 67 cm
PROVENIENS:
Gyssinge Herrgård, Gästgrikland