Mössbord allmoge 1800-tal

Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, allmoge, polykromt bemå¨lat, daterat 1847, skiva med immitationsmåleri, låda i sarg, draghandtag i mässing, höjd ca 74, 64x101 cm

Renoverat, kompletterat, sprickor, slitage, nyckel saknas

832593

2020-10-28