Mat och bordsskedar silver
Closed
2020-10-28
832594
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MAT- och BORDSSKEDAR, 5+3 st, silver, 1800-tal, olika mästare, delvis med fiolskaft, längd 19,5-22 cm, vikt 346 g
Slitage delvis skadade skedblad