Mat och bordsskedar silver

Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver
Mat och bordsskedar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAT- och BORDSSKEDAR, 5+3 st, silver, 1800-tal, olika mästare, delvis med fiolskaft, längd 19,5-22 cm, vikt 346 g

Slitage delvis skadade skedblad

832594

2020-10-28