Fickur i silver England
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, silver, England, London, 17/1800-tal, savonett, vitemaljerad urtavla, balansklove med slipad diamant, urverket signerad Jn Clark?, London, diameter 46 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen
832600
2020-10-30