Fickur i silver England

Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England
Fickur i silver England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, silver, England, London, 17/1800-tal, savonett, vitemaljerad urtavla, balansklove med slipad diamant, urverket signerad Jn Clark?, London, diameter 46 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen

832600

2020-10-30