Karaffer vaser och kanna glas
Closed
2020-10-28
832605
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KARAFFER, VASER, KANNA, 8 dlr., klar glasmassa, 1900-talets mitt, dekor av blommor, höjd ca 15-46 cm
Slitage, invändig beläggning