Fåtöljer 1-par art deco
2020-11-02
832607
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, (2), art deco, 1930/40-tal, fällbar rygg, fast stoppad rygg och sits, klädsel i svart imitationsskinn, sitthöjd ca 43, bredd 70 cm
Bruksspår på armstöd, repor och märken, senare tillkommen klädsel