Fåtöljer 1-par art deco

Fåtöljer 1-par art deco
Fåtöljer 1-par art deco
Fåtöljer 1-par art deco
Fåtöljer 1-par art deco
Fåtöljer 1-par art deco
Fåtöljer 1-par art deco

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, (2), art deco, 1930/40-tal, fällbar rygg, fast stoppad rygg och sits, klädsel i svart imitationsskinn, sitthöjd ca 43, bredd 70 cm

Bruksspår på armstöd, repor och märken, senare tillkommen klädsel

832607

2020-11-02