Fåtöljer 1-par art deco
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, (2), art deco, 1930/40-tal, fällbar rygg, fast stoppad rygg och sits, klädsel i svart imitationsskinn, sitthöjd ca 43, bredd 70 cm
Bruksspår på armstöd, repor och märken, senare tillkommen klädsel
832607
2020-11-02