Bokhylla/ hurts GAD
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUTE ART DESIGN, "Romas förvaringsserie", bokylla/ hurts, björk, beslag i vitmetall, frostade glas, på hjul, med skiva i kalksten, höjd 102, 87x34 cm
Skiva m smärre nagg, smärre ytskador
832611
2020-10-29