Bokhylla/ hurts GAD

Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD
Bokhylla/ hurts GAD

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUTE ART DESIGN, "Romas förvaringsserie", bokylla/ hurts, björk, beslag i vitmetall, frostade glas, på hjul, med skiva i kalksten, höjd 102, 87x34 cm

Skiva m smärre nagg, smärre ytskador

832611

2020-10-29