Läskkyl 1950/60-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÄSKKYL, 1950/60-tal, GEC Machines Ltd, röd och vitlackerad med klistermärken, höjd 151, 66x62 cm, nyckel saknas
Slitage och ytskador, nyckel saknas, fungerar vid inskrivningstillfället
832613
2020-10-28