Läskkyl 1950/60-tal

Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal
Läskkyl 1950/60-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÄSKKYL, 1950/60-tal, GEC Machines Ltd, röd och vitlackerad med klistermärken, höjd 151, 66x62 cm, nyckel saknas

Slitage och ytskador, nyckel saknas, fungerar vid inskrivningstillfället

832613

2020-10-28