Dörrpar

 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar
 Dörrpar

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

DÖRRPAR, 1800-tal, bemålade i grönt, dekor med kornish, infällda kasetter med delvis räfflad dekor, handtag samt lås av järnsmide, ca 186x65 cm

Ingår i temaauktionen Allmoge

Bruksslitage, flagnad färg

832617

2020-10-28