Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
REMMARE, 11 st, 1900-tal, rökfärgat, kupa med vindruvsdekor, höjd ca 20 cm
1 st med naggad fot
832618
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här