Flos taklampa

Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa
Flos taklampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILLIPPE STARCK, "Miss K", taklampa, Flos, Italien 2000-tal, skärm i folierad plast, höjd ca 41 cm, Ø ca 50 cm

Bruksslitage

832626

2020-10-28