Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILLIPPE STARCK, "Miss K", taklampa, Flos, Italien 2000-tal, skärm i folierad plast, höjd ca 41 cm, Ø ca 50 cm
Bruksslitage
832626
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här