Ritningshurts 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, björk, draghandtag i brun plast, 70, 95x70 cm

Brukslitage, fanérskador, sockel saknas

832647

2020-10-29