Skänk 1800-talets slut

Skänk 1800-talets slut
Skänk 1800-talets slut
Skänk 1800-talets slut
Skänk 1800-talets slut

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, fanérad ibjörk, svarvade nyckelskyltar och ben, höjd ca 112, 106x44 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, skiva med smärre märken o slitage

832653

2020-10-29