Eva Acking olja på duk

Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA ACKING (född 1943), "Rumslig mystik", signerad och daterad E. Acking 88, olja på duk, ca 100x81,5 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

832659

2020-12-06